I přes vládní omezení kvůli COVID-19 jsem stále připravení na vaše převody peněz. Bohužel se neuvidíme, ale rádi pro vás zajistíme převody měn a nebo BitCoinu. Volejte nám na 602 430 790 nebo 602 534 320.

Máme první Bitcoinmat v Ostravě, který vydává peněženky!

V naší směnárně ADA Finance Group v Ostravě máme speciální ATM bitcoinmat na nákup a prodej Bitcoinu. Tento bitcoinmat kromě nákupu a prodeje BitCoinu umí i tisknout peněženky pro přenos BitCoinu. Tento typ automatu máme jako první v Ostravě přímo v naší směnárně (více informací včetně otevírací doby najdete v kontaktech).

Bitcoin je internetová kryptoměna. Velkou výhodou Bitcoinu je, že je navržen tak, aby nikdo (ani autor), skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, padělat, zabavovat účty, ovládat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. Konečné množství bitcoinů je předem známo.

 

BitCoin bankomat v Ostravě

Výhodou nákupu Bitcoinu v našem automatu je anonymita. Vložíte hotovost a odnesete si bitcoiny na vytištěné peněžence bez registrace a bez spojení s vaším bankovním účtem nebo mobilním telefonem. Samozřejmě lze Bitcoiny vkládat i na vaše peněženky (vytištěné nebo na mobilním zařízení).náš bitcoinmat ve směnárně v Ostravě

 

Aktuální hodnota (kurz) Bitcoinu: ???

Hodnota (kurz) Bitcoinu se na této stránce neustále aktualizuje, aby jste nemuseli obnovovat stránku. Níže vidíte vývoj hodntoy Bitcoinu v grafu. I tam se poslední hodnota neustále aktualizuje.

 

Graf hodnoty (kurzu) BitCoinu

Graf se na počítači zobrazuje od prvního záznamu v naší databázi (rok 2013) po dnešek. Pokud sledujete tento graf na mobilním zařízení, uvidíte pouze graf vývoje bitcoinu za poslední rok (na širším displeji za poslední dva roky).

Novinky
Vašátko.net - web aplikace na míru